top of page
39.jpg

Realizacje

Od 2015 roku zrealizowaliśmy ponad 80 projektów w obszarze customer experience.

Mniejszych i większych. Ale wszystkie miały jedną wspólną cechę - skupiały się na poprawie wskaźników biznesowych w oparciu o głos i doświadczenie klienta. 

Zobacz przykłady tego, co możemy zrobić wspólnie.

pexels-kindel-media-7688374.jpg

Firma ubezpieczeniowa

W oparciu o mapę podróży doświadczeń klienta oraz pracownika wypracowaliśmy 125 rekomendacji usprawnień, które zasiliły wewnętrzny program Customer Experience Management.

Dowiedz się więcej

pexels-pixabay-326459.jpg

Firma energetyczna

Badanie jakościowe oraz seria warsztatów i testów z klientami mająca na celu lepsze dopasowanie produktów i usług do potrzeb klientów biznesowych.

Dowiedz się więcej

pexels-cottonbro-studio-8261824.jpg

Multikino

Projekt z zakresu UX/UI, którego efektem było wybranie dodatkowego koloru dla nowo powstałej strefy biletowej, a tym samym umożliwienie wdrożenia nowej palety kolorystycznej stref cenowych.

Dowiedz się więcej

Bank

Opracowanie, opartego o podejście Service Design,  modelu pracy nad tworzeniem nowych usług i produktów finansowych, który ujednolica podejście, metody i narzędzia oraz wprowadza do procesu głos klienta.

Dowiedz się więcej

_MTK8194_edited.jpg

Credit Agricole Bank Polska

Pomogliśmy wprowadzić do organizacji Mapy Podróży Klienta, narzędzie pomagające diagnozować obszary do poprawy w procesie obsługi klienta.

Dowiedz się więcej

warsztat customer experience

Firma ubezpieczeniowa

Wsparcie dla nowo powstałego zespołu customer experience w budowaniu świadomości roli CX'a w dalszym rozwoju organizacji. 

Dowiedz się więcej

IMG_2007_edited.jpg

Invimed

Zdiagnozowaliśmy obszary, których poprawa lub wzmocnienie może przełożyć się na lepsze doświadczenie i lojalność pacjentów kliniki leczenia niepłodności.

Dowiedz się więcej

Zrzut ekranu 2022-04-22 o 20.59.11.png

PZU Zdrowie

Zdiagnozowaliśmy i poprawiliśmy elementy formularzy, które według klientów są nieczytelne, niezrozumiałe lub w jakikolwiek inny sposób irytujące.

Dowiedz się więcej

IMG_20180419_102514.jpg

mBank

Diagnoza punktów bólu klientów oraz wypracowanie rekomendacji zmian w procesie kredytowym w aplikacji mobilnej banku.

Dowiedz się więcej

9_edited.jpg

Biznes.gov.pl

Zdefiniowaliśmy elementy, które zdaniem użytkowników są wartością zachęcającą do korzystania z zasobów serwisu Biznes.gov.pl.

Dowiedz się więcej

Porozmawiajmy o Twoim projekcie.

bottom of page