39.jpg

Realizacje

Od 2015 roku zrealizowaliśmy ponad 70 projektów.

Mniejszych i większych. Ale wszystkie miały jedną wspólną cechę - skupiały się na perspektywie klienta i poprawie jego doświadczeń. Zobacz przykłady tego, co możemy zrobić wspólnie.

_MTK8194_edited.jpg

Credit Agricole Bank Polska

Pomogliśmy wprowadzić do organizacji Mapy Podróży Klienta, narzędzie pomagające diagnozować obszary do poprawy w procesie obsługi klienta.

Dowiedz się więcej

Invimed

Zdiagnozowaliśmy obszary, których poprawa lub wzmocnienie może przełożyć się na lepsze doświadczenie i lojalność pacjentów kliniki leczenia niepłodności.

Dowiedz się więcej

IMG_2007_edited.jpg

PZU Zdrowie

Zrzut ekranu 2022-04-22 o 20.59.11.png

Zdiagnozowaliśmy i poprawiliśmy elementy formularzy, które według klientów są nieczytelne, niezrozumiałe lub w jakikolwiek inny sposób irytujące.

Dowiedz się więcej

mBank

Wspólny proces, badania, warsztaty ko-kreacji, szybkie prototypowanie oraz testy z klientami i uwzględnienie ich perspektywy przyniosły zmiany w 43% punktów i obszarów względem pierwotnych założeń bazujących tylko na perspektywie organizacji.

Dowiedz się więcej

IMG_20180419_102514.jpg
9_edited.jpg

Biznes.gov.pl

Zdefiniowaliśmy elementy, które zdaniem użytkowników są wartością zachęcającą do korzystania z zasobów serwisu Biznes.gov.pl.

Dowiedz się więcej

Porozmawiajmy o Twoim projekcie.

Skontaktuj się z nami, i umówimy się na, godzinny, bezpłatny, warsztat CX.

To spotkanie online, podczas którego przeanalizujemy Twój planowany projekt customer experience i przedstawimy Ci, niezobowiązujące, rekomendacje dalszych możliwych działań.