top of page
  • FUZERS

Service Design i Customer Experience - książki, które warto przeczytać

Zaktualizowano: 14 cze 2022

Książek o Service Design i Customer Experience przybywa. Co więc czytać? Od czego zacząć, gdzie szukać narzędzi, a gdzie wiedzy teoretycznej? Sprawdź naszą subiektywną listę.W FUZERS lubimy czytać. Mamy wprawdzie zespołowe oraz indywidualne poczucie, że wciąż czytamy za mało, a liczba książek na liście “do przeczytania” rośnie szybciej niż jesteśmy w stanie je jako zespół ogarnąć, ale nie zmienia to faktu, że i tak czytamy sporo.


To dlatego, że czytanie otwiera głowę i pozwala uporządkować oraz zdobyć nową wiedzę (w kontekście książek branżowych), ale jest też świetną formą zatrzymania się na chwilę w pędzącym świecie. W końcu książka czy artykuł wymusza na Tobie skupienie, zderzenie się z tym, co ma masz w głowie, pomyślenie, pobycie sam na sam z informacjami i/lub światem, który właśnie poznajesz. To są dobre i potrzebne momenty.


A na co tę uwagę poświęcać?


Poniżej nasza subiektywna lista najciekawszych książek, które warto przeczytać jeśli chcesz, aby Twoja organizacja oferowała coraz lepsze usługi i doświadczenia.


Dobre na początek przygody z service design i customer experience:


Dla poszukujących konkretnych narzędzi:


Dla tych, którzy chcą się zagłębić mocniej w ideę:


Poza książkami warto czytać też magazyn Touchpoint wydawany przez Service Design Network.


Ta lista oczywiście nie wyczerpuje tematu i będziemy ją sukcesywnie uzupełniać o nowe publikacje.


Tymczasem życzymy Ci dużo czasu i owocnej lektury!

0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie
bottom of page